O nás

Naše združenie Prosocia vzniklo v roku 2006 na základe nezištnej vôle a ako iniciatíva zameraná predovšetkým na rozvoj skupín obyvateľstva v sociálne nepriaznivej situácii. Od nášho vzniku ubehlo zopár rokov, počas ktorých sa naša spoločnosť vypracovala na uznávanú, profesionálnu spoločnosť poskytujúcu komplexné služby deťom, plnoletým osobám a seniorom odkázaných na pomoc inej osoby.

Služby

Opatrovateľská služba

Hľadáte pomoc so starostlivosťou o seniora alebo inú osobu odkázanú na pomoc inej osoby vo Vašom domácom prostredí?
Zverte sa do našich rúk!

Informácie

Špecializované zariadenie

Starostlivosť v špecializovanom zariadení je určená plnoletým klientom, ktorí sú odkázaný na pomoc inej osoby a je u nich diagnostikovaná Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba alebo demencia.

Informácie

Požičovňa zdravotníckych pomôcok

Zhoršil sa Vám alebo Vášmu príbuznému zdravotný stav a potrebujete zdravotnícku pomôcku ako napr. invalidný vozík, polohovaciu posteľ, toaletné kreslo, francúzsku palicu alebo iné? Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

Informácie

Kurzy opatrovania

Cieľom je poskytnúť vedomosti a zručnosti potrebné pre vytváranie a udržiavanie sebestačnosti klientov, ktorým bude zabezpečovaná opatrovateľská starostlivosť, adekvátna ich zdravotnému a sociálnemu postihnutiu,

Informácie

Kariéra

Opatrovateľka na plný úväzok, Opatrovateľka na polovičný úväzok, Opatrovateľka na zastupovanie
Bratislava, Bratislava/Dúbravka, Bratislava/Ružinov, Hurbanovo, Kolta, Levice, Nitra, Trnava
Odoslané: 6 rokov

Opatrovateľka seniorov n a HPP Požiadavky na uchádzača o zamestnanie: Obsadzovaná pozícia: Opatrovateľ/ka Počet obsadzovaných miest: hľadáme pravideľne každý mesiac Miesto výkonu práce: Bratislava (Dubravka, Ružinov, Staré mesto), Hurbanovo, Levice, Nové Zámky, Komjatice, Zlaté Moravce, Kolta, Nitra, Váhovce. Termín nástupu: priebežne každý mesiac Druh pracovného pomeru: HPP Pozícia vhodná pre absolventa: áno Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Poskytovanie poskytovanie opatrovateľskej […]