Opatrovateľka seniorov na HPP

Opatrovateľka na plný úväzok, Opatrovateľka na polovičný úväzok, Opatrovateľka na zastupovanie
Bratislava, Bratislava/Dúbravka, Bratislava/Ružinov, Hurbanovo, Kolta, Levice, Nitra, Trnava
Odoslané: 10 mesiacov

Opatrovateľka seniorov n a HPP

Požiadavky na uchádzača o zamestnanie:

Obsadzovaná pozícia: Opatrovateľ/ka

Počet obsadzovaných miest: hľadáme pravideľne každý mesiac
Miesto výkonu práce: Bratislava (Dubravka, Ružinov, Staré mesto), Hurbanovo, Levice, Nové Zámky, Komjatice, Zlaté Moravce, Kolta, Nitra, Váhovce.
Termín nástupu: priebežne každý mesiac
Druh pracovného pomeru: HPP
Pozícia vhodná pre absolventa: áno
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • Poskytovanie poskytovanie opatrovateľskej starostlivosti chorým, bezvládnym a imobilným klientom.
  • Napomáhanie pri uspokojovaní ich základných životných potrieb.
  • Tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov.
  • Pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny.
  • Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy.
  • Sprevádzanie klientov k lekárovi, počas prechádzok, návštev úradov a pod.
  • Vykonávanie drobných domácich prác.

Ponúkame:

  • Hrubá mzda 500,-€ (Bratislavský kraj), 435,-€ (ostatné Slovensko)
  • Možnosť príspevku na dopravu alebo hygienické potreby do výšky 50 € (iba pre Bratislavský kraj)
  • Stravné lístky vo výške 3,40 €/deň

Požadované vzdelanie:

  • Opatrovateľský kurz v rozsahu min. 220 hodín

Jazykové znalosti:

  • Slovenský jazyk – materinský jazyk

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

  • Empatický prístup
  • Skúsenosti s opatrovaním
  • Trpezlivosť
  • Pozitívna energia
  • Vodičský preukaz

Požadované doklady:

  • Stručný profesijný životopis
  • Žiadosť o prijatie do zamestnania
  • Výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
  • Kópiu osvedčenia o absolvovaní kurzu opatrovania v rozsahu min. 220 hodín
  • Písomný súhlas uchádzača na spracovanie osobných údajov podľa zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Zdravotný preukaz

Informácie

KategóriaOpatrovateľka

Mám záujem o prácu